Polityka Bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo Wirtualnego Kalendarza

Dołożyliśmy wszelkich starań aby Wasze dane były bezpieczne. Zadbaliśmy nie tylko o tworzenie kopii zapasowych Twoich danych, które przechowujesz w kalendarzu, ale także o to aby Twoje dane nie dostały się w niepowołane ręce. Regularnie tworzymy fizyczne kopie bezpieczeństwa Twoich danych, które umieszczane są na odpowiednio zabezpieczonych serwerach. Daje to pewność, że Twoje dane są bezpieczne i trwałe bez zagrożenia ich utratą. Jednak to jeszcze nie wszystko...!

Aplikacja

Aplikacja Kalendarza została oparta o jeden z najnowocześniejszych i innowacyjnych Frameworków, który w rewelacyjny sposób wspomaga naszą pracę związaną z Kalendarzem. Odpowiada on nie tylko za przetwarzanie danych, które nam powierzasz, ale równocześnie w tle zabezpiecza on cały system przed wszelkimi znanymi typami ataków na systemy Webowe jakim niewątpliwie jest nasz Kalendarz. Zastosowany przez nas Framework, cechuje się nie tylko bezpieczeństwem ale także szybkością, dlatego nie ważne ile nas jest, masz gwarancję tego, że system zawsze będzie działał szybko i wydajnie.

Bezpieczeństwo Aplikacji

Bezpieczeństwo Kont

Bezpieczeństwo Kont Użytkowników

Konta użytkowników w Kalendarzu są zabezpieczone w potrójny sposób przed atakami, które mogłyby próbować złamać hasła do Waszych kont. Nad całością czuwa system reCaptcha dostarczany przez firmę Google. Praktycznie w całości eliminuje on możliwość stosowania automatów przy pomocy, których niepowołane osoby mogłyby próbować odgadnąć hasła do Waszych kont. Poszliśmy jednak o krok dalej, gdyby ten mechanizm z jakichś przyczyn zawiódł, dodatkowo w Kalendarzu zaimplementowaliśmy dwa kolejne mechanizmy. Pierwszy z nich, wykrywa błędne logowania na konta zdefiniowane w Twoim Kalendarzu, jeśli na dane konto nastąpi z rzędu pięć nieudanych logowań, konto zostaje tymczasowo zablokowane i dalsze próby łamania hasła zostają przerwane. Drugi mechanizm sprawdza ilość nieudanych logowań wykonanych z danego adresu IP, jeśli system wykryje 10 takich prób wykonanych w ciągu ostatnich 15 minut, zablokuje możliwość logowania się do systemu z takiego adresu IP, na okres kolejnych 15 minut. Mechanizmy te niwelują praktycznie do zera możliwość złamania Państwa haseł w naszym systemie.

Bezpieczeństwo Przesyłanych Danych

Dbając o bezpieczeństwo danych przesyłanych z Waszych komputerów/tabletów czy smartphonów, każde konto zarejestrowane w systemie, posiada certyfikat SSL, dzięki któremu dane przesyłane poprzez sieć są szyfrowane co uniemożliwia ich podsłuchanie na jakimkolwiek poziomie. Dotyczy to nie tylko Twoich haseł, ale także wszystkich danych dotyczących klientów. W ten sposób zapewniamy poufność i integralność transmisji danych. Dzięki SSL wszystkie informacje są przesyłane w zaszyfrowanej postaci tak, że podczas transmisji nie mogą być odczytane przez niepożądane osoby.

Zabezpieczenia Protokołem SSL