Podgląd widoku dnia w kalendarzu - barber

Nieograniczone możliwości

Korzystając z naszego oprogramowania dedykowanego dla barberów możesz jeszcze lepiej zadbać o swoich klientów. Dając im możliwość umawiania wizyt przez wygodny formularz rezerwacji on-line dostępny dla każdego w internecie, tak aby mogli wygodnie umawiać się na wizytę u Ciebie nawet poza standardowymi godzinami pracy Twojego Barber Shopu. A automatyczne przypomnienia SMS wysyłane do nich dzień przed umówioną wizytą spowodują, że poczują się bardziej komfortowo i jednocześnie wyjątkowo docenieni - w końcu ktoś o nich ciągle pamięta!

Sprawdź nasz cennik Wypróbuj za darmo Przenoszenie Danych

Wszystko dopięte na ostatni guzik

Stawiamy na organizację i w tym się specjalizujemy. Z Wirtualnym Kalendarzem, planowanie Waszej pracy stanie się tak łatwe jak nigdy jeszcze nie było. W wygodny i łatwy sposób jednym spojrzeniem jesteś w stanie ocenić obciążenie pracą w danym dniu, tygodniu czy miesiącu swoje i Twoich współpracowników. Dzięki temu jeszcze lepiej zorganizujesz w swoim zespole pracę i nadasz każdemu dniu odpowiedni harmonogram.

Zorganizowany idealnie

Lubisz uczucie pewności, gdy wszystko co dzieje się w danym dniu, jest pod Twoją kontrolą i wcześniej mogłeś to dokładnie zaplanować? Wirtualny Kalendarz, został dokładnie w tym celu stworzony i zaprojektowany! Poświęciliśmy bardzo dużo czasu, dyskutując, analizując i modyfikując różne rozwiązania zastosowane w naszym oprogramowaniu tak, aby w maksymalny możliwy sposób dopasować się do Twoich potrzeb.
Wirtualny Kalendarz na telefonie
Podgląd powiadomień SMS

Absolutna podstawa - komunikacja

Wirtualny Kalendarz jak Twój prawdziwy asystent, automatycznie przypomni klientom o umówionych wizytach w Twoim Barber Shopie. Dzięki wbudowanemu modułowi komunikacji, odpowiedzi klientów na wysłane do nich przypomnienia SMS, pojawią się w nim i będą dostępne dla wszystkich Twoich współpracowników. Dzięki temu rozwiązaniu oraz formularzowi rezerwacji on-line jesteśmy przekonani, że Ty i cały Twój zespół będziecie w końcu mogli skupić się całkowicie na tym co kochacie robić, a sprawami organizacyjnymi zajmie się za Was Wirtualny Asystent w roli Wirtualnego Kalendarza? Neon Barber

Rezerwacje On-Line

To nie tylko wygoda dla Twoich klientów, którzy w prosty i wygodny dla siebie sposób, mogą dobrać dzień i godzinę wizyty tak aby optymalnie dopasować sobie jej termin. Bo przecież dobrze wiesz, że Twój grafik nie należy do takich, w którym jesteś znaleźć dużo wolnych miejsc, z drugiej strony zdajesz sobie sprawę, że Twoi klienci również mają mnóstwo spraw na głowie. Te rozwiązanie odciąża Was ze żmudnych i długotrwałych telefonicznych poszukiwań wolnego terminu, który zadowoli obie strony. To także rozwiązanie, które pracuje dla Ciebie 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu, nawet wtedy, gdy Twój Barber Shop jest już nieczynny.