Podgląd widoku dnia w kalendarzu - mechanika samochodowa

Oprogramowanie do Warsztatu Samochodowego

Wirtualny Kalendarz, to oprogramowanie które zostało stworzone dla branży beauty. Idąc z duchem czasu, doświadczenia i potrzeb naszych klientów, otwieramy się na kolejne branże, w których nasze oprogramowanie powinno znaleźć idealne zastosowanie. I tak właśnie staje się z mechaniką samochodową i serwisami ogumienia. Mogłoby się wydawać że to gałęzie usług dość mocno oddalone od strefy beauty, jednak przetarliśmy już ten szlak i mamy 100% pewności, że jest wręcz przeciwnie! W każdej z tych dziedzin, kontakt z klientami jest codziennością, czas pracy jest planowany ze znacznym wyprzedzeniem do przodu, a dodatkowo trzeba uwzględniać dostępność takiego sprzętu jak podnośniki i inne zaawansowane urządzenia. Zainteresowany? Czytaj dalej!

Sprawdź nasz cennik Wypróbuj za darmo

Oszczędź czas dzięki łatwemu w użyciu oprogramowaniu do warsztatów samochodowych


Wszechstronne oprogramowanie do warsztatów samochodowych, pozwalające w prosty sposób opanować wasze możliwości kadrowe i sprzętowe na wiele tygodni do przodu.

Rezerwacje online 24h/dobę przez cały tydzień. Wyobraź sobie szczyt sezonu na zmiany opon oraz ilość telefonów, które musisz odbierać. A teraz pomyśl, że możemy to wszystko zrobić za Ciebie! Czy to nie brzmi dobrze?

Kontroluj wykorzystanie sprzętu i personelu, dzięki łatwemu podglądowi tego co i kto, jest zajęte lub wolne w danym okresie czasu. W ten sposób łatwiej wyłapiesz i wypełnisz luki w grafikach, o których dotychczas nie miałeś pojęcia!

Postaw na sprawdzone narzędzia i rozwiązania

To nie jest nasze pierwsze spotkanie, od dłuższego czasu praktycznie dzień, w dzień To nie jest nasze pierwsze spotkanie, od dłuższego czasu praktycznie dzień, w dzień spotkamy się z ludźmi, którzy zajmują się tym czym Ty. Zdążyliśmy już zauważyć jakiego profesjonalizmu oczekujecie od narzędzi, których używacie na co dzień.

Mamy dla Ciebie w pełni funkcjonalny, rozbudowany program do obsługi i zarządzania serwisu samochodowego zajmującego się obsługą pojazdów mechanicznych. Z Wirtualnym Kalendarzem w łatwy sposób będziesz zarządzać całym Twoim warsztatem, sprawdzać historię napraw pojazdów, które serwisujesz, oraz planować przyszłe wizyty serwisowe Twoich klientów.

A w szczycie sezonu np. na wymiany opon w łatwy sposób dasz Twoim klientom dostęp do rezerwacji online, które odciążą Twoje linie telefoniczne! Brzmi interesująco? Wypróbuj nasze oprogramowanie do warsztatów i serwisów samochodowych już dziś - za darmo i bez żadnych zobowiązań.

Mechanik samochodowy - zestaw narzędzi