Podgląd widoku dnia w kalendarzu - kosmetyka

Oprogramowanie do Salonów Kosmetycznych

Wirtualny Kalendarz został stworzony dla salonów kosmetycznych, i pozwala praktycznie w idealny sposób odwzorowywać procesy odbywające się w Twoim salonie. Dzięki przejrzystemu cennikowi dopasuje się idealnie do Twoich potrzeb. Ceny Wirtualnego Kalendarza nie zależą od ilości Twoich klientów ani ilości usług, które wykonujesz miesięcznie. Nasz cennik bazuje tylko i wyłącznie na wielkości Twojego zespołu i został opracowany tak, aby zadowolić małe, średnie i duże salony kosmetyczne. Jesteśmy przekonani, że po wdrożeniu Wirtualnego Kalendarza, Twoja codzienna i żmudna praca związana z zapisywaniem klientów na Twoje usługi zupełnie się odmieni! Wirtualny Kalendarz zadba także o to, aby przypomnieć Twoim klientom o umówionych wizytach, dzięki temu Ty możesz się całkowicie skupić nad troską o urodę swoich klientów.

Sprawdź nasz cennik Wypróbuj za darmo Przenoszenie Danych

Oszczędź czas dzięki przyjaznemu w użyciu oprogramowaniu do salonów kosmetycznych


Zapisy klientów i historia usług zrealizowanych dla Twoich klientów dostępne w Wirtualnym Kalendarzu, zapewniają wszystkie niezbędne informacje, aby zapewnić klientom perfekcyjną obsługę. W naszym oprogramowaniu możesz gromadzić wszystkie niezbędne dane, takie jak: dane kontaktowe, preferencje klientów, informacje o usługach i ich historę oraz wiele więcej. Wszystkie potrzebne informacje znajdują się w jednym miejscu i są dostępne zawsze pod ręką!

Automatyczne przypomnienia SMS o umówionych wizytach to pierwszy krok do budowania trwałych i pozytywnych relacji z klientami. Dogłębny dostęp do wiedzy o Twoich klientach i ich preferencjach to już kolejny krok, w kierunku perfekcyjnej obsługi klienta. A stąd już bardzo blisko do stworzenia warunków idalnych aby zachęcić klientów do powrotu właśnie na Twoje usługi.

Wirtualny Kalendarz to najlepsze oprogramowanie do zarządzania salonem kosmetycznym, które pomoże Ci stać się skutecznym, dobrze zorganizowanym i solidnym właścicielem salonu piękności. Dzięki Wirtualnemu Kalendarzowi codzienne czynności związane z obsługą Twoich klientów i usług, które dla nich realizjesz staną się przyjemnością. A dzięki zaawansowanym statystykom możesz w łaty sposób rozliczać pracowników i analizować przychody.

Skończ z zapominaniem! A raczej zapamiętywaniem.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy Twój klient to indywidualna osobowość. Ulubiony peeling? Ulubiona maseczka, czy może ulubiony kolor paznokci? Mamy pełną świadomość tego, że w Twojej branży takich pytań są tysiące i w związku z tym masz mnóstwo spraw na głowie. Wirtualny Kalendarz daje możliwość tworzenia nieograniczonych notatek o Twoich klientach i usługach, które dla nich wykonujesz. Dzięki temu zawsze masz pod ręką potrzebne informacje o kliencie, który właśnie Cię odwiedził! W ten sposób zaskoczysz go swoją pamięcią i znajomością jego potrzeb, jednocześnie budując pozytywną relację ze swoimi klientami. Wirtualny Kalendarz odciąży Cię z większości spraw związanych z procesem rejestracji klientów na Twoje usługi, dzięki temu Ty, masz nieco więcej czasu aby odetchnąć i skupić się nad troską o urodę Twoich klientów.
Wirtualny Kalendarz na telefonie