Podgląd widoku dnia w kalendarzu - fizjoterapia i spa

Oprogramowanie dla Fizjoterapeutów i SPA

Wirtualny Kalendarz to proste i intuicyjne oprogramowanie, które pozwoli Ci zarządzać zabiegami i wizytami pacjentów w Twoim gabinecie. Dzięki naszemu oprogramowaniu sprawnie posegregujesz wszystkie wizyty Twoich pacjentów w jeden spójny kalendarz wizyt, więc w każdym momencie, będziesz zawsze przygotowany na kolejną wizytę - niezależnie od tego, czy jest to zwykły masaż relaksacyjny, czy bardziej skomplikowany zabieg leczniczy. Wirtualny Kalendarz sprawi, że wszystkie dane Twoich pacjentów będą idealnie zorganizowane w jednym miejscu. A w związku z tym, że nasze oprogramowanie działa także na urządzeniach mobilnych, dane o Twoich pacjentach i ich zabiegach będą zawsze przy Tobie!

Sprawdź nasz cennik Wypróbuj za darmo

Oszczędź czas dzięki łatwemu w użyciu oprogramowaniu do gabinetów fizjoterapeutycznych


Wirtualny Kalendarz to oprogramowanie przypominające Twój obecny grafik pracy, jest on tak samo łatwy w użyciu i dostępny zawsze pod ręką z dowolnego urządzenia. Jednak nie obejmuje on tylko bieżącego dnia, miesiąca czy roku a pamięta rzeczy, które realizowałeś już dawno temu.

Nasze oprogramowanie zapewnia stały dostęp do wszystkich potrzebnych informacji o pacjentach, ich preferencjach i pełnej historii wizyt, umożliwiając podniesienie jakości Twoich usług na zupełnie nowy poziom. Z nami w prosty sposób podejdziesz indywidualnie do każdego pacjęta, co automatycznie przełoży się na lepsze relacje z nimi.

Bądź w kontakcie z Twoimi pacjentami. Oprogramowanie dla fizjoterapeutów pomoże zautomatyzować procesy związane z działalnością Twojego gabinetu i zbudować długotrwałe relacje z pacjentami. Oszczędzaj czas i redukuj nieodbyte wizyty dzięki przypomnieniom o spotkaniach.

Skończ z zapominaniem! A raczej zapamiętywaniem..

Mamy pełną świadomość, że każdy z Twoich pacjentów to indywidualna osobowość i charakter. Ulubiona oliwka do masażu? Ostatnio wykonywany zabieg, czy może ulubiona herbata? Wirtualny Kalendarz dostarczy Ci w łatwy sposób odpowiedzi na te, i wiele innych pytań, które z pewnością w trakcie pracy pojawiają się w Twojej głowie. A a dzięki temu Ty możesz odetchnąć z ulgą, i skupić się całkowicie na trosce o zdrowie swoich pacjentów!
Info-grafika pamięci