Podgląd widoku dnia w kalendarzu - fryzjerstwo

Oprogramowanie do Salonów Fryzjerskich

Wirtualny Kalendarz został stworzony dla salonów fryzjerskich, a dzięki przejrzystemu i prostemu cennikowi pozwoli się dopasować idealnie do Twoich potrzeb. Nasze ceny są niezależne od ilości Twoich klientów ani ilości usług, które wykonujesz miesięcznie. Cennik Wirtualnego Kalendarza bazuje tylko i wyłącznie na wielkości Twojego zespołu i został dopasowany tak, aby zadowolić małe, średnie i duże salony fryzjerskie. Gwarantujemy że po wdrożeniu Wirtualnego Kalendarza, Twoja codzienna i żmudna praca związana z zapisywaniem klientów na Twoje usługi zupełnie się odmieni! Wirtualny Kalendarz zadba nawet o to, aby przypomnieć Twoim klientom o umówionych wizytach, dzięki temu Ty możesz się całkowicie skupić nad troską o włosy Twoich klientów.

Sprawdź nasz cennik Wypróbuj za darmo Przenoszenie Danych

Oszczędź czas dzięki łatwemu w użyciu oprogramowaniu do salonów fryzjerskich


Intuicyjne oprogramowanie do salonów fryzjerskich usprawni wszystkie Twoje codzienne zadania, pozwalając na szybsze wykonanie pracy i dając więcej czasu dla klientów salonu i dla Ciebie. Zarządzaj wizytami Klientów z Wirtualnym Kalendarzem i buduj swój perfekcyjny wizerunek. Z nami zwiększysz powracalność Twoich klientów, i przekonasz się, jak wielu z nich powróci ponownie na wizytę Twoim salonie.

Znajomość klientów i ich preferencji jest kluczem do perfekcyjnej obsługi klienta. Przy pomocy Wirtualnego Kalendarza będziesz mieć wgląd w historię każdego klienta. Łatwo sprawdzisz każdą z ich zrealizowanych usług, poprzednich parametrów koloryzacji, notatek i wszelkich innych informacji, które mogą być potrzebne, aby sprawniej i skuteczniej świadczyć Twoje usługi.

Zarządzaj skutecznie Twoimi pracownikami. Wirtualny Kalendarz to uniwersalne rozwiązanie do zarządzania salonem fryzjerskim, które zawiera wszystkie istotne informacje na temat pracowników takie jak: liczbę usług, generowane przychody i grafiki pracy. Statystyki pracowników pomogą Ci w miesięcznych rozliczeniach, a statystyki finansowe Twojego salonu pozwolą Ci stale trzymać rękę na pulsie.

Skończ z zapominaniem! A raczej zapamiętywaniem.

Wiemy, że każdy z Twoich klientów to indywidualna osobowość i charakter. Ulubiony szampon? Ulubiona odżywka, czy może ulubiona herbata? Ulubiony sposób cięcia, czy może ulubiony odcień włosów? Zdajemy spobie sprawę, że masz na głowie mnóstwo spraw, dlatego Wirtualny Kalendarz daje Ci możliwość przechowywania nieograniczonych notatek o Twoich klientach. I to nie tylko! Bo czy na przykład zdarzyło Ci się kiedyś zapomnieć, o poprzednich parametrach koloryzacji, które zastosowałeś u swojego klienta, gdy ten powrócił po kilku miesiącach na nią ponownie do Ciebie? Nic straconego, w historii Twojego klienta znajdziesz odpowiednie notaki, które przypomną Ci co dokładnie było wykonywane nawet kilka miesięcy temu. A Ty możesz odetchnąć z ulgą, i skupić się zupełnie na tym co kochasz robić!
Wirtualny Kalendarz na telefonie