Alternatywa dla Salonów Fryzjerskich i Kosmetycznych

Oprogramowanie do Twojego salonu, którego aktualnie używasz stało się zbyt drogie, lub nie funkcjonuje zgodnie z Twoimi oczekiwaniami? Z tego powodu szukasz podobnej aplikacj, która będzie posiadała zbliżone funkcje, niższe ceny i wspaniałe wsparcie techniczne? Jesteś w doskonałym miejscu! Świadczymy usługi dla coraz większego grona klientów, chętnie słuchamy ich potrzeb i wskazówek, które na bieżąco analizujemy i wdrażamy. Nasz cennik w razie konieczności dostosowujemy indywidualnie do Twoich potrzeb, a gdy potrzebujesz pomocy, jesteśmy dla Ciebie dostępni 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu.


Kalendarz w rękach

Specjalnie dla Was stworzyliśmy ofertę oprogramowania dedykowanego do salonów fryzjerski i kosmetycznych , które jest proste i intuicujne w obsłudze a jednocześnie kompleksowe w dostarczonych rozwiązaniach. Posiadamy wszystkie potrzebne i konieczne moduły abyście mogli sprawnie i szybko obsługiwać swoich klientów, bez konieczności płacenia za dodatki, których tak naprawdę nie potrzebujecie.

Dlatego wychodzą na potrzeby naszych klientów przygotowaliśmy możliwość przeniesienia Twoich danych z praktycznie dowolnego systemu do Wirtualnego Kalendarza. Transfer informacji odbywa się szybko i prosto, z Twojej strony potrzebujemy tylko danych, które mamy umieścić w naszym systemie, a resztą zajmiemy się my. Do Wirtualnego Kalendarza przeniesiemy wszystkie dotychczasowe informację takie jak:

  • - Zdefiniowane typy usługu, łącznie z cenami, opisami, czasem realizacji.
  • - Baza klientów z wszystkimi dodatkowymi informacjami.
  • - Historia usług realizowanych dla klientów.

Dzięki temu decydując się na nasze rozwiązania, nie musisz się martwić utratą Twoich obecnych danych, ponieważ zatroszczymy się o to, aby były one dostępne dla Ciebie w Wirtualnym Kalendarzu.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania związane z przeniesieniem danych do naszego systemu, np. nie wiesz gdzie się zgłosić lub jak pobrać Twoją aktualną bazę klientów, usług i ich typów to skontaktuj się z nami, chętnie doradzimy i rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości.

Sprawdź nasz cennik Wypróbuj za darmo