Podgląd widoku dnia w kalendarzu - groomer

Oprogramowanie do Solarium

Prowadząc solarium lub ich sieć, kluczem do sukcesu Twojej działalności, jest sprawna, szybka i profesjonalna obsługa klientów. Wirtualny Kalendarz to rozbudowany system do zarządzania solarium zapewniający bezpieczeństwo, wygodę i ciągłość funkcjonowania. Dzięki rezerwacjom on-line Twoi klienci otrzymują pełną swobodę w doborze terminów, i możliwość ich rezerwacji o dowolnej porze bez konieczności oczekiwania na odebranie telefonu przez Twoich pracowników. Dodatkowo, rezerwacje on-line funkcjonują dla Ciebie 24 godziny przez 7 dni w tygodniu!

Sprawdź nasz cennik Wypróbuj za darmo

Poczuj ulgę i jednocześnie pełną kontrolę..

Niezależnie od tego gdzie jesteś i co aktualnie robisz, masz wgląd w funkcjonowanie wszystkich Twoich placówek z jednego miejsca w wygodny i prosty sposób. Wirtualny Kalendarz dba o to by wszystkie rezerwacje w systemie odbywały się zgodnie z regułami, które ustalasz Ty. Eliminujemy nakładające się rezerwacje, które nie mogą się odbyć jednocześnie w tym samym czasie, ponieważ urządzenie do ich realizacji nie może być używane jednocześnie przez kilku klientów.

A oni - czyli Twoi klienci, mają dostęp do wyjątkowego systemu rezerwacji on-line, bez dodatkowych kosztów dla Ciebie. Rezerwacje on-line o dowolnej porze dnia i nocy, przedstawią im Twoją ofertę oraz wszystkie wolne terminy, mało tego! Będą mieć możliwość wybrania tego najbardziej dogodnego dla nich i zarezerwowania go dla siebie!

Jak to działa? Zdecydowanie prosto! Klient wybiera interesujące go urządzenie lub kabinę w Twoim salonie. Następnie wybiera interesujący go czas opalania w minutach. W następnym kroku wybiera odpowiedni dla niego dzień, gdzie otrzymuje pogląd wolnych terminów, w których będziecie mogli zrealizować dla niego taką rezerwację. Dalej już z górki, imię i nazwisko, email, numer telefonu, przycisk rezerwuj. Rezerwacja dodana! Klient ma 30 minut na jej potwierdzenie, poprzez kliknięcie w przycisk znajdujący się w wiadomości e-mail którą do niego wysłaliśmy. Jeśli tego nie uczyni, zarezerwowany termin przepada i wraca do puli wolnych terminów dla wszystkich klientów.

Info-grafika pamięci